Prodejna ve stylu street-art

Inspirace z naší světové dílny

V jednom z nejmenších států Evropy – v Andoře realizovala naše španělská pobočka prodejnu 32nd Avenue Market, která má výrazný streetový design.

Prodejna sází na maxinální propojení s ulicí. Velký otevřený vchod simuluje výkladní skříň a bezprostředně láká zákazníky k nákupu. Vhodně zvolené nasvícení dostává do popředí jednotlivé kategorie zboží, které okamžitě přitahují pozornost. Podlahová grafika si hraje s fantazií a výrazné nástěnné graffiti dotváří celkový streetový design obchodu. 

Prodejně vévodí naš regál na ovoce a zeleninu VITABLE. Na jeho koncích se nabízí čestvé saláty, smoothies apod. v chlazených prodejních stolech YourTable Cool. Kolem Vitablu jsou rozestavěny naše prodejní koše s nabídkou brambor a jiné zeleniny.

Pečivo je umístěno do pečivových modulů BakeOff s nasvícením pro co nejatraktivnější prezentaci. Bagety stojí v prodejních koších. Ve speciálním regálu vino tech si může zákazník  vybrat z akční nabídky vín. Ostaní výrobky jsou přehledně vystaveny v regálovém systému pure tech, případně jsou nabízeny jako akční zboží na různých typech prodejních stolů YourTable.  

Máte zájem o podobný koncept prodejny? Neváhejte nás kontaktovat. Vytvoříme pro vás kreativní design prodejny tak, aby se líbil vašim zákazníkům a přinášel vyšší tržby.

1 comment

  1. Jitka H.

    Tak to vypadá moc pěkně!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *