Nová generace prodejních stolů

Nová generace prodejních stolů  FlexTable umí přesvědčit zákazníka o nákupu, zatímco zaměstnancům prodejny umožní produktivnější a ergonomičtější práci.

Díky svým možnostem individualizace se mimořádně harmonicky zapojí do celkového konceptu každé prodejny. Z hlediska designu je k dispozici velké množství barev a dekorů a také materiálů, jako např. drát, plech, dřevo nebo sklo.

Od Basic po Premium 
Všechny tři varianty mají profilovou nohu s App konceptem, který spojuje bočnice s policemi a umožňuje je individuálně uzpůsobit pomocí dekorativních proužků. Každé provedení lze zakoupit jak napevno umístěné, tak pojízdné s kolečky a brzdami. 

Stohovatelnost a spojitelnost 
FlexTable co nejlépe využívá prostor v prodejně. Díky praktickým stohovacím patkám je prostorově úsporný a bezpečně stohovatelný. Pomocí spojek, které lze zakoupit dodatečně, bude vedle sebe držet několik stolů FlexTable najednou a nebudou se posouvat.

Velký úložný prostor
Speciálně zhotovené nástavce zvyšují kapacitu stolu FlexTable, a jsou díky tomu ideální pro cross-selling. O pořádek na prodejním stole se starají jedno- nebo dvoudílné podlahové rošty s vysokou nosností.

Volitelné příslušentsví
Ve všech provedeních lze stůl FlexTable volitelně vybavit ceníkem. Díky své mírně nakloněné poloze zajišťuje stůl dobrou přehlednost pro zákazníka. A rovněž volitelně lze zakoupit zápustné nebo sklápěcí přední prvky, které personálu umožňují uživatelsky přívětivé doplňování stolů.

Designový prostor 
Díky svému modernímu, vysoce kvalitnímu designu se stůl FlexTable hodí do každého prodejního prostoru. Přídavné designové varianty, jako např. barevná provedení nebo dekorativní prvky ho přizpůsobí pro každou prodejnu. Verze FlexTable Premium je dostupná také v mimořádně vysoce kvalitní dřevěné dekorativní variantě.