Lokální samoobsluha ve Švýcarsku

Inspirace z naší světové dílny

Má nejen blízký a zodpovědný vztah k zákazníkům, ale otevřeně komunikuje a propaguje i lokální dodavatele, jejichž seznam naleznete na webových stránkách. Cílem  je být centrem pro všechny místní obyvatele.

V krásně zrekonstruované prodejně Dorfplatz 9 ve městě Stans jsou vybudovány dva podsvícené obslužné pulty. Jeden určen pro nabídku tradičních švýcarských sýrů a ten druhý pro prodej pečiva, který zároveň slouží i jako imbiss. Na něj navazuje útulný jídelní koutek, kde si zákazníci čtou ranní noviny u kávy a croissantu.

Prim pro lokální prodejnu hraje čerstvé zboží. Staré a seschlé ovoce či zeleninu ve speciálním regálu Vitable nenajdete. Prodejní personál kontroluje kvalitu a vystavuje jen to nejlepší. Regály pure tech jsou plné zboží, ale krásně přehledné díky absenci různorodých POS materiálů, které tak často „hyzdí“ naše prodejní plochy.

Uličky jsou dostatečně prostorné a celý obchod je pěkně přehledný a jednoduchý pro orientaci. Speciální nabídky na hezkých stolech či v prodejních koších tak mají šanci vyniknout. Pokladna je chytře doplněna o další regál plný cukrovinek, které se právě zde dobře prodávají.

A mimochodem, tady ví, že banány mají viset.

Máte zájem o podobný koncept prodejny? Neváhejte nás kontaktovat. Vytvoříme pro vás kreativní design prodejny tak, aby se líbil vašim zákazníkům a přinášel vyšší tržby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *