Božská Francie

Inspirace z naší světové dílny

Vášeň, kterou vidíte na každém centimetru této prodejny, vypovídá o jediném – majitel miluje víno.  Jeho „jeskyně“, jak svůj obchod nazval, ohromí každého. Tady zákazník dostane to nejlepší šampaňské a delikatesy z celé Francie spolu s degustací a odborným výkladem. Stačí jedna návštěva království La Cave du Vigneron a propadnete v závislost.

Držme se názvu jeskyně, protože je to opravu netypický obchod. Osloví už u vstupu svou výraznou dekorací. Ano, to co zde najdete vyrostlo ve Francii s láskou a bylo posléze dovezeno sem. Jednoduchá zkratka pro zdůraznění „Bio“ kvality a původnosti. Obrovský prostřený stůl pro 12 osob, zde neplní jen dekorační funkci. Tady si zákazníci užívají organizované ochutnávky vína a delikates ve společnosti majitele, bývalého vinaře.

Chcete-li prodávat kvalitu a působit jako odborník, musíte  tomu přizpůsobit prostředí. A na tom se v této jeskyni nešetřilo. Design je dokonale sladěn. Proutěná stínidla světel kontrastují s dekorem podlahy a tyrkysovými stěnami, na kterých vynikají pure tech regály s 1.000 druhů vín, šampaňského a delikates. Pro nasvícení lahví v regálech byl na police instalován osvětlovacími systémy Wanzl.  

Úchvatný je merchandising na prodejních stolech YourTable. Člověk má chuť si vybrat už jenom díváním se na fotky. Naše dřevěné a proutěné bedýnky nabízí sekundární umístění pro zboží a nenásilně dekorují prodejní plochu. Takhle vypadá vinotéka par excellence. Bravo!

Malé ponaučení: „Nikdy nerezignujte na merchandising! Umí divy.“ 

Máte zájem o podobný koncept prodejny? Neváhejte nás kontaktovat. Vytvoříme pro vás kreativní design prodejny tak, aby se líbil vašim zákazníkům a přinášel vyšší tržby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *